Benzersiz Doğa Güzelliği İle Buluşun

Kartal Vadisi Camping ve Konaklama, Karadeniz'in enfes doğasından nasibini alan tesis Sakarya'nın Sapanca ilçesinde yemyeşil bir ortamda misafirlerine kapılarını açmaktadır. Doğayla iç içe huzur dolu bir ortama sahip olan tesiste tüm misafirler bahçede keyifli vakit geçirebilir, hamakta şekerleme yapıp kitap okuyabilir, müzik dinleyebilirler.

Yılın dört mevsimi misafirlerini ağırlayan tesise özel araçlarıyla gelen misafirler için otopark alanı ücretsizdir. İhtiyaç halinde ek yatak imkanı sunulmaktadır. Bulunduğu doğa ile uyumlu bir mimariye sahip olan tesis tamamen ahşaptan yapılmıştır.

Kartal Vadisi Camping ve Konaklama'nın tüm konaklama birimlerinde enfes bir doğa ve dere manzarası yer alır. Tesisteki donanımlı mutfakta misafirlerin damak zevklerine göre içeceklerini ve yemeklerini hazırlayabilecekleri araç gereçler ve buzdolabı, ocak bulunur. Banyoda 24 saat sıcak su erişimi vardır.

 

Tesisin verandasında tüm misafirler sevdikleriyle keyifli vakit geçirip hoş sohbetler edebilir. Nevresim takımları yatak odalarında temin edilmiştir. Ayrıca oturma odasında rahat bir koltuk takımı bulunur. Bahçe alanında kamp çadırı için yer bulunmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlarınız (2) * Yorumlar onaylandıktan sonra gözükecektir.

 • önder
  BAHADIR GAZİ AYDIN

  önder

  2020-02-18 14:45:42
  • Admin

   goruldu

   2020-02-18 14:49:38
 • deneme
  BAHADIR GAZİ AYDIN

  deneme

  2020-02-17 15:04:03
  • Admin

   deneme onay

   2020-02-17 15:04:42

Yorum Yap